Czech English
SLUBAN PASUJE I S JINYMI KOSTKAMI
OMALOVÁNKY

Sluban Hračky - Aktuality a novinky

Zastoupení Sluban Europe b. v. Netherlands pro Čechy a Slovensko
       
14. ledna 2019: Novinky na Spielwarenmesse - od 30. ledna bude Sluban opět vystavovat nejen své novinky na veletrhu hraček v Norimberku. Nejnovější sada s Army tématikou tentokrát z prostředí 2. světové války je velmi působivá a již v únoru jí budeme mít v naší nabídce. V roce 2019 se dále můžeme těšit na novou sérii Space a Girls Dream. Představíme vám více než 80 nových stavebnic ve 12 různých tématech. Nenechte si ujít a navštivte nás v hale 6 ve stánku A14. Jako zástupce společnosti Sluban Europe pro CZ a SK trh vám budeme k dispozici ve čtvrtek 31.1 a v pátek 1. 2.  Těšíme se na vás.
Sluban Novinky 2019
       

18. srpna 2018 - Ninjové a Rytíři v bojích o legendární Dračí svitek, noví Hasiči, krásná holčičí Girls Dream Holidays série a v neposlední řadě i Pat s Matem nás provázeli jako novinky v uplynulém roce 2017. I samotné figurky se dočkaly dalšího vylepšení v podobě doplňků oblečení v krásném plastovém provedení. A určitě se můžeme těšit, že rok 2018 nepokulhává a ani nebude oproti tomu předchozímu.

Máme toho opravdu hodně. Čtyři kola a velká rychlost! Tohle a taky někdy těžký terén spojuje naše figurky v jezdce v sérii Car Club. Máme pět závodníků na rychlé tratě a čtyři buginy do horšího terénu. A tam, kde se klasická auta nemají šanci dostat, uspějí čtyři Off Road čtyřkolky. Přece jen mají nově vymakané odpružení. Všechna auta v této sérii se dočkaly preciznějšího provedení kol. Ty jsou totiž základem každé dobré jízdy.

Leopard Bird Off Road Geel Písečná buggy
       

Asi každý kluk má rád roboty, transformery, obrněné vozy, letouny, policajty a vojáky, tak proč to nespojit? Zcela nová řada robotů pod názvem King je tady ve dvou provedeních - Army a Policie. Každé provedení obsahuje opět šest malých stavebnic různých aut, náklaďáků, vrtulníků či stíhačky. Ovšem každá tato poskládaná stavebnice se dá zacvaknout do další, a když se spojí všech šest, máme svého robota. Nemusíme tedy nic znovu přeskladávat, stačí vše jen spojit a pak třeba zase rozpojit. Sami vyzkoušejte…

King of Police King of Army
       

U policajtů ještě zůstaneme. Dlouho jsme čekali a letos se konečně dočkali. Nabídka v nové sérií Policie je opravdu široká. Každá větší stavebnice obsahuje jak ty správňáky policajty, tak i nějakého zajímavého zloděje. Bez zlodějů by totiž nebyla pořádná honička a bez honičky by to nebyla opravdová zábava. A ze čtyř menších stavebnic pod číslem M38-B0638A až D se dá opět sestavit jedna velká policejní helikoptéra. Opravdu nás tato série potěšila.

Vězeňský vůz SWAT vyzbrojený vůz Velká helikoptéra SWAT mobilní základna
       

Tentokrát se přesuneme na písčité pláže. Máme tady totiž jejich strážce, kteří dohlížejí na to, aby se nikdo neutopil, a taky nás chrání třeba před žraloky. Mají samozřejmě i svou vlastní strážní věž a mnoho dalšího.

Vodní skútr Záchranná helikoptéra Strážní věž Tažný vůz
       

Série z prostředí Letiště se opět dočkala doplnění o malá letadýlka, vrtulníky a stíhačky. Jen málokdo tuší, že těchto celkem šest stavebnic jsou stejné stavebnice, jen v jiném barevném provedení, jako šest malých stavebnic v jiné novince, a to Army Stíhačky 6into1. Tato stavebnice nám umožňuje sestavit již zmíněných šest malých různých letadýlek a nebo ze všech kostek dohromady jednu velkou stíhačku. Tip tedy zní – i z novinek z Letiště lze podle návodu k Army stíhačce sestavit velkou a pestře barevnou stíhačku.

vrtulník dvoplosnik letadlo stihacka
       

Jedním ze základních kamenů značky Sluban jsou modely strojů s Army tématikou. Letos tedy ještě očekáváme další základní pilíř naší nabídky a to modely z druhé světové války. Bude jich hodně, budou opět vylepšené a určitě zajímavé. Na ty si ale ještě chvíli počkáme.

B0678 B0697
       

17.ledna 2017 - Rok 2017 bude opět plný novinek. Pojďte se s námi podívat na malý přehled toho, na co se můžeme těšit.

Sluban má ze všeho nejvíc rád zábavu a legraci. A i proto si velmi oblíbil známou pohádku pro malé i dospělé Pat a Mat. Doufáme, že vám již v tomto budeme moci představit jeho kolekci z holandské dílny pod názvem Ajeto!

Sluban Ajeto!

Na jaře se série Letiště dočká rozšíření o dalších 6 stavebnic, kde se mimo jiné můžeme těšit na servisní halu. V tomto stejném termínu očekáváme první dvě stavebnice, opět přímo od holandského vývojového týmu, a to ze série deseti modelů z 2. světové války.

Servisni hangár Vyloďovací člun

V druhé polovině jara na nás čekají Legendární bojovníci.

Sluban Mlýn Vodní mlýn Sluban

Když už se nám bude blížit konec školního roku, budeme plni očekávání letních prázdninových dnů, můžeme se těšit zcela nové kolekce pro holky Girls Dream Holidays.

Girls Dreams Holidays

A na závěr nás v průběhu léta čeká nová krásná kolekce Hasičů a také nabídka malých stavebnic kolekce Builder na téma veřejných dopravních prostředků, policie, hasiči, army stavitelé aj.

Sluban Hasiči
       
Policejní člun Sluban Policejní vůz Sluban Terenní vůz Sluban Mini rýpadlo Sluban
       
       

10.sprna 2016 - Na podstránce Video anime je k vidění nová ukázka ze sbírky malého kluka Slubana. Tentokrát k sérii Town Farm.

       

1. července 2016 - Brzy v nabídce - Samostatné figurky, Army 8v1, Town Business street a Upstreet, Titanic, Tři království:

Sluban figurky WW2 / Policajti a zloději:
Dvě série po 12 figurkách. Všechny figurky Sluban mají realistický tvar, hlavičku i zápěstí na pohyblivém kloubu, v pase se otáčejí o 360° a nožičky jsou pohyblivé ve směru chůze. Tato malá postavička má velkou budoucnost, protože díky svému tvaru a pohyblivosti si s nimi užijete mnohem více zábavy a zároveň si zachovaly plnou kompatibilitu s kostičkami.

Figurky Sluban
Army 8v1
Sada 8 stavebnic na opět oblíbené téma Army. Sestav si 8 menších stavebnic a nebo ze všech dohromady velkého Tanka nebo Obrněný vůz.
Sluban Army 8v1
Town Business street a Upstreet, Titanic a Tři království
Oblíbená série Town má své další rozšíření a tentokrát pod názvem Business Street a Upstreet. Kdo si ještě pamatuje starší sérii s rytíři, tak máme skvělou zprávu. Pod názvem Tři království máme v tomto tématu novinku, kde jedna jediná stavebnice obsahuje 30 inovovaných figurek Sluban. Jelikož má Sluban velkou zálibu v modelech reálných technologií všech dob, asi nebude velkým překvapením série dvou lodí Titanic a to v menším i velkém provedení. Samozřejmě nechybí ani dvě zamilované figurky…
Sluban novinky
       
       

29. ledna 2016 - Nabídka stavebnic Sluban se opět rozšiřuje o 3 nové série: Letadlová loď 9v1, Town Farma a Town Stavitelé.

Letadlová loď 9v1 je naprosto unikátní série 9 menších stavebnic. Z každé z těchto stavebniček je možné poskládat si hračku ve třech variantách, tedy každá je 3v1. Současně, když máte všech 9 stavebnic je možné ze všech dohromady seskládat letadlovou loď o délce 46,8 cm

Sérii je možné kupovat jednotlivě po menších stavebnicích 3v1.
Nebo si můžeš koupit všech 9 stavebnic jako jednu sadu pod názvem Letadlová loď 9v1.

Lod 3v1 Army 3v1_1 Army 3v1_2 Army 3v1_3
Town Farma je série 6 velmi pěkně zpracovaných stavebnic. Naleznete v ní traktor, kombajn, zvířátka jako jsou koně a kravičky nebo i celou stodolu.
Sluban traktor Sluban kombajn Sluban péče o koně Sluban Farma
Town Stavitelé – v této sérii 7 stavebnic nalezneš velké stroje: nakládač, silniční válec, domíchávač, a další. Největší stavebnicí této série Věžový jeřáb. Šíře jeho ramen je po sestavení 62,4cm. Součásti této stavebnice je i čtyřpatrový dům, nákladní vůz a 11 figurek.
Sluban nakládač Sluban rypadlo Sluban jeřáb Sluban věžový jeřáb
       
       

13. září 2015 - Piráti – další starší velmi oblíbená série Sluban pro kluky se vrací. V nabídce prozatím první čtyři stavebnice Koráb, Vor, Loď i ostrůvek s poklady.

Space – chyběli vám vesmírní roboti? Jsou zpátky…

hracky pro kluky pirati
 

21. května 2015 - Nové Girls Drem Městečko jsme vám představili již v březnu a nyní můžeme s velkou radostí oznámit obohacení nabídky o zbývajících 12 stavebnic. Všechny naleznete v nabídce stavebnic pro holky.

Kdo si pamatuje sérii Space máme pro něj dobrou zprávu. V nabídce stavebnic pro kluky naleznete vesmírné letouny i vozidlo s novými figurkami.

 

18. března 2015 - Rok 2015 bude patřit oblíbené sérii stavebnic pro holky Girls Dream. Nová kolekce Městečko obsahuje 22 různých stavebnic od nejmenších až po krásné velké vily. Tento měsíc vám představujeme prvních z nich.

Úžasná série Sluban má nádech skutečného života. 10 největších stavebnic z této sady obsahuje část mapy města z kvalitní EPS pěny, z nichž se dá seskládat městečko o velikosti asi jeden metr čtvereční. V nabídce je pak vše co má každé romantické městečko mít. Například Salón krásy pro ženy, restauraci, kavárnu, bar, vily, rekreační vily, obchody a mnoho doplňku jako romantické venkovní pódium, salón pro domácí mazlíčky, kola, skútry a mnoho dalšího.

hračky pro holky dům
 

28. srpna 2014 - Dalši ze slavných sérií Sluban je nyní v nabídce ve své inovované formě s novými figurkami. Potěši hlavně holky, jedná se totiž o oblíbenou sérii Girls Dream.

Hračky pro holky zámek
 

8. července 2014 - Hurá, konečně jsme se dočkali. V naší nabídce jsou již k dostání první stavebnice ve své vylepšené verzi s novými figurkami. A jako úplné novinky bychom vám rádi představili krásné a realistické modely tří helikoptér Chinook, Blackhaw, Apache a stihačky Lighting II.

hračka pro kluky Chinook
 

1. března 2014 - Inovujeme a zlepšujeme. Sluban představil nejnovější Minifigurky, které jsou součástí nové strategie dát Slubanu více jedinečného charakteru. Strategie byla spuštěna poté co společnost Sluban Evrope b.v. dosáhla celosvětové dohody s LEGO v září loňského roku.

Starší postavička dosáhla velkolepých změn. Místo hranatého těla má realistické tvary, kde nohy se zdají být o něco delší. Hlavičku a ruce v zápěstích je možné naklonit až o 15 stupňů do všech směrů. Figurky Sluban jsou nyní mnohem přizpůsobivější k různým činnostem, jako například řízení aut a manipulování s různými doplňky. Jde o další ukázku spojení umění designu hraček a jejich reálné funkčnosti. Zároveň si Minifigurky zachovaly své výhody, aby mohly být plně spojovány s ostatními dílky.

Nová Minifigurka Sluban přidává hrací hodnotu již existujícím i novým stavebnicím a to díky skutečným životním tvarům a flexibilním možnostem. Malá postava s velkou budoucností!

   

2. listopadu 2013 - Představujeme vám novou sérii Bitevní lodě, která obsahuje čtyři realistické modely v měřítku 1:350. Největší z nich Letadlová loď Lioning obsahuje 1875 kostek a po sestavení je 89cm dlouhá. Velmi zajímavé jsou i další bitevní lodě jako je Křižník a Torpédoborec. Nejmenší stavebnicí této série je Nukleární ponorka. Všechny sestavy jsou velmi pěkně propracované do nejmenších detailů a obsahuji i stojan na položení sestaveného modelu.

Lioning Křižník Toprédoborec Ponorka
 

8. října 2013 - Od roku 2008 je značka SLUBAN úspěšně prezentována společnosti Sluban Europe b. v. a velmi rychle se stala hitem na některých evropských trzích. V roce 2011 pak společnost LEGO usoudila, že jsou tyto stavebnice příliš podobné a že vše musí vzít do svých rukou. Po dlouhých vyjednáváních jsou nyní právní spory ukončeny, kdy společností LEGO a SLUBAN dosáhly celosvětové dohody ke spokojenosti obou stran. Ve druhém čtvrtletí roku 2014 pak bude SLUBAN podporován silnou marketingovou strategií k rozšíření své značky a k dalšímu rozvoji její individuality.

Sluban nová figurka

A kdo vlastně vynalezl tyto dětské stavební kostičky si můžete přečíst na stránce O Slubanu.

 

18. října 2013 - Ve dnech 10.-13.10. 2013 jsme se zúčastnili 4. veletrhu hraček a her For Toys 2013 na výstavišti PVA Letňany v Praze. Zájem veřejnosti o stavebnice Sluban nás příjemně překvapil. Děkujeme všem návštěvníkům i zákazníkům, kteří náš stánek navštívili a těšíme se na další setkání.

For toys 2013
 

19. června 2013 - Sluban nově na Facebooku. Nenechte si ujít novinky a soutěže - sledujte nás na www.facebook.com/Sluban.Hracky

 

18. června 2013 - Sluban se Vám opět představí a tentokrát na 4. veletrhu hraček a her For Toys 2013, který bude probíhat v PVA EXPO PRAHA ve dnech 10. - 13. 10. 2013.

 

1. dubna 2013 - Nová série Letectví zaměřená na vše kolem letiště. Také obsahuje vylepšené figurky, které mají hlavičku i zápěstí pohyblivé o 15°. Sada nabízí 8 stavebnic, které se dají zakoupit již od 108Kč.

 

15. prosince 2012 - DARUJ HRAČKU - Tak jako Sluban i vy můžete přispět na vánoční sbírku a udělat tak radost mnoha dětem z azylových domů a z rodin, které kvůli finančni situaci nemají na dárky. Třeba hračkou, kterou máte doma a vaše děti si s ní již nehrají. Více informací si můžete přečíst na těchto stránkách https://www.facebook.com/pages/Daruj-hračku/545905925423897.

 

2. listopadu 2012 - Série Formule 1 končí a místo ní vám představujeme novinku Formule II. Jako první obsahujeme vylepšené figurky, které jsou celkově pevnější a mají hlavičku i zápěstí na kloubech. Obsahuje 7 krásných sad, jen se podívejte.

 
Sluban_Minifigurky
NahoruDolu